InShot ۲۰۲۳۰۹۱۴ ۲۰۳۲۴۲۰۲۲

یکی از مسائلی که معمولا افراد سیگاری را به خود مشغول می‌کند، پنهان کردن بوی سیگار است. یکی از روش‌های پنهان‌سازی این بوی انتخاب ادکلن پنهان کننده بوی سیگار است.

افرادی که مقدار قابل توجهی در روز سیگار مصرف می‌کنند، لباس ها و بدن انان مملو از بوی سیگار خواهد شد. از این رو استفاده از ادکلن و عطر برای افراد سیگاری می‌تواند بسیار مسئله قابل توجهی باشد.

گاهی این افراد دوست دارند ادکلنی را انتخاب کنند که با رایحه تلخ سیگار، بوی خوشایندی بسازد، گاهی هم افراد دوست دارند بوی سیگار را پنهان کنند. برای هر دو دسته انتخاب یک ادکلن خوب می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

اما باید توجه داشت که به دلیل جنس رایحه سیگار نمی توان از هر ادکلن یا عطری استفاده کرد زیرا ممکن است با ترکیب بوی سیگار و روایح ادکلن ، بویی بسیار نامطبوع و حتی بد تر از بوی سیگار ایجاد شود، از این بابت بسیار مهم است که چه ادکلنی همراه با سیگار مصرف خواهد شد.

البته توجه داشته باشید که رایحه سیگار مناسب مجلس رسمی نیست، همچنین ادکلن‌ها هر چقدر هم که مناسب رایحه سیگار باشند نمی‌توانند معجزه کنند، ما در عطرپرفیوم به معرفی عطر هایی می پردازیم که میتوانند برای پنهان کردن رایحه سیگار و یا تبدیل آن به رایحه ای دلنشین کمک کننده باشند. برای این کار بیشتر از رایحه های قوی و ماندگار باید استفاده کرد زیرا بوی سیگار بسیار قوی است و خیلی سخت به لباس شما می‌ماند، برای مثال می‌توان به رایحه های چوبی، تلخ، چرمی و تنباکویی اشاره کرد.

 

  معرفی عطر هایی برای افراد سیگاری

1_ عطر ادکلن بلک افغان ناسوماتو

لالیک انسر نویر

یکی از بهترین ادکلن هایی که میتواند به خوبی بوی سیگار را پنهان و از ان رایحه ای جذاب بسازد بلک افغان ناسوماتو است. این عطر از پخش بو بی نظیر و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است و از همین نظر میتواند غالب تر از بوی سیگار به نظر برسد و در عین حال با ترکیب رایحه اش با سیگار بوی خوشایندی می سازد.

مصاحبه های غیر رسمی و بررسی ها نشان دهنده وجود رایحه حشیش در این ادکلن است این عامل باعث سازگاری بیشتر با رایحه سیگار شده است و ترکیب خوبی را می سازد.

همچنین از دیگر رایحه های ان میتوان نت های چوبی، رزینی، تنباکو و وانیل اشاره کرد. درمجموعطر ادکلن پولو بولو رالف لورنعطر ادکلن پولو بولو رالف لورنعطر ادکلن پولو بولو رالف لورنعطر ادکلن پولو بولو رالف لورنعطر ادکلن پولو بولو رالف لورنع همه این نت ها درکنار هم این رایحه بی نظیر را خلق کرده است.

 

2_ عطر ادکلن کرید اونتوس

عطر کرید اونتوس

کرید اونتوس ادکلنی است که هم برای افراد معمولی و هم برای افراد سیگاری مناسب است، کرید اونتوس در لفظ به معنای موفقیت است و رایحه ای کلاسیک و بسیار پر ابهت دارد.

نت های اغازین این ادکلن تازگی میوه ای ترنج، انگور، اناناس و سیب را دارا است. این نت های میوه ای توانایی معجزه افرین پنهان کردن بوی سیگار را دارند و بجای بوی سیگار از خود رایحه ای جذاب و کلاسیک بجا خواهند گذاشت. در نت های میانی میتوان به رایحه های گلی مثل گل یاس و رز ، رایحه چوب درخت قان و نعناع هندی اشاره کرد که به شخصیت شما استواری و اعتماد به نفس یک مرد را هدیه می دهد و در نهایت با اصالت رایحه های وانیل، خزه درخت بلوط و عنبر و مشک تلخی و جذابیت یک مرد اصیل را می افریند.

 

3_ عطر ادکلن پولو بولو رالف لورن

عطر ادکلن پولو بولو رالف لورن

ادکلن بولو رالف لورن ادکنی خنک با شخصیتی کلاسیک است، حسی که با استشمام این ادکلن به ان دست می یابید را می توان به پرواز در خنکای اسمان ابی تشبیه کرد.

از رایحه های اغازین این ادکلن میتوان به نت های تازه خیار، خربزه، پرتقال و ماندرین اشاره کرد. در ادامه نت های میانی گل شمعدانی، مریم گلی و ریحان جایگزین نت های اغازین خواهد شد و در اخر هم رایحه های جیر، نتهای چوبی و مشک این ادکلن کلاسیک را برای مردی لوکس تکمیل خواهد ساخت.

 

4_ عطر ادکلن گود گرل گلیتر کالکتور کارولینا

عطر ادکلن گود گرل گلیتر کالکتور کارولینا
عطر ادکلن گود گرل گلیتر کالکتور کارولینا

ادکلن گود گرل گلیتر کالکتور از برند معتبر کارولینا با رایحه ای شیرین و گرم برای زنانی که می خواهند بوی سیگار خود را پنهان کنند بسیار گزینه خوبی است. رایحه های اغازین این ادکلن که قهوه و بادام باشند حس گرمای اولیه ای را انتقال می دهند و سپس نت های گل بنفشه، مریم و یاسمین شرینی و گرمای مضاعفی را ایجاد میکنند که به جذابیت اولیه ان اضافه میکند و حس با طراوت و شادابی را از نت های گلی به جا میگذارد. در نهایت نیز رایحه های چوب صندل، وانیل، کاکائو و تونکا ادکلن گود گرل گلیتر کالکتور را برای زنی جذاب و کلاسیک تکمیل می سازد.

 

5_ عطر ادکلن دیور ساواج

 

ادکلن دیور ساواج با رایحه ای تلخ و نسبتا خنک و پخش و ماندگاری بسیار خوبش گزینه بسیار مناسبی برای رفت و اند روزانه است و به نوعی می توان ان را در گروه ادکلن های چهار فصل قرار داد. اولین رایحه ای که در اغاز با ان مواجه می شویم، ترنج است. کمی بعد تر رایحه های جوز، فلفل، سیچوان و استخودوس با رایحه ترنج ترکیب شده و رایحه ای جذاب و تازه ایجاد میکند و در نهایت نیز نت های وانیل و امبروکسان با ترکیبات پیشین ادکنی جذاب و با شخصیتی جسور خواهد ساخت. نت های تازه دیور ساواج باعث ایجاد رایحه ای خوشایند تر، از بوی سیگار میشود.

 

6_ عطر ادکلن تام فورد وایت پچولی

ادکلن تام فورد وایت پچولی با رایحه ای گرم و تلخ یکی از محبوب ترین ادکلن های زنانه و بسیار پر فروش و محبوب در کل دنیا است. نت های اولیه عطر تام فورد وایت پیچولی شیرین و خنک است که باعث قرار گیری ان در دسته روایح گل های مدیترانه ای میشود. از نت های اغازین میتوان به گل صدتومانی، گل‌های سفید و گشنیز اشاره کرد، که ترکیب این نت ها گیرایی عمیق و رمانتیک بودن یک زن اصیل و جذاب را می سازد. در نت های میانی رایحه های گل یاس، گل رز و گل ختی به چششم می خورد که نشانگر اوج رو به بالای این عطر است. و در نهایت نیز روایح چوبی، دودی و نعناع هندی در ترکیب با نت های گلی ادکنی را برای زنی جذاب و اغوا گر به کمال می رساند.

همچنین وجود روایح دودی و چوبی باعث پنهان سازی بوی سیگار خواهد شد.

 

7_ عطر ادکلن لالیک انکر بلک نویر

عطر ادکل لالیک انکر مویر را رایحه گرم و تلخ همیشه جای خود را میان شیک پسندان و خوش پوشان داشته است. بوی خاص و غیر رایج ان باعث شده تا این ادکلن در میان مردان ایرانی هم جایگاه ویژه داشته باشد.

عطر ویژه چوب درخت سرو که رد یام ادکلن به استفاده درامده، شما را برای دقایقی از حالت عادی در اورده و به دنیای دیگری خواهد برد! در نت های میانی ادکلن بلک نویر رایحه علف وتیور با نت های پیشین هارمونی خاص ایجاد کرده است که روحی با اعتماد به نفس به شما هدیه می دهد. رایحه های پایانی که چوب ترمه و مشک باشند عطر چوب سوخته ای از خود به جای خواهد گذاشت که هم رایحه سیگار را پنهان کرده و هم این ادکلن را برای مدی کلاسیک به کمال می رساند

 

8_ عطر ادکلن کاپیتان بلک

ادکلن کاپیتان بلک یک عطر نسبتا قدیمی و نوستالژیک است که هنوز هم جایگاه ویژه ای در بازار را به خود اختصاص داده است. رایحه اغازین این ادکلن توتون است که بویی ارام و دلنشین را برای شما به ارمغان می اورد. در ادامه رایحه توتون با نت های گیاهان جنگلی ترکیب می شود و عطر بی نظیر کاپیتان بلک را می سازد، این ادکلن با حال و هوایی گرم و تند بسیار برای افراد سیگاری مناسب است و ان را میتوان در هر چهار فصل سال مورد استفاده قرار داد. کاپیتان بلک ماندگاری بسیار خوبی دارد و از جمله پرفروش های تاریخ است.

 

9_عطر ادکلن الور هوم اسپرت شنل

ادکلن الور هوم اسپرت شنل، ادکلنی مناسب افراد سیگاری است. این ادکلن را میتوان در دسته ادکلن های لوکس و لاکچری قارر داد و از نت های اغازین ان می توان به بوی تلخ وشیرین چوبی دانه های تونکا اشاره کرد. تلخی ان بیش از اندازه ای است که بشود به ان اسپرت گفت و ان را باید کلاسیک دانست. در ادامه شیرینی ان محو و تلخی دانه های تونکا قوت می گیرد و یک رایحه تلخ و چوبی و کمی وانیلی از خود به جای میگذارد. و در نهایت نیز کمی بوی چوب صندل نیز اضافه و تلخی ان به کمال می رسد تا ان را برای یک مرد اصیل و خوش پوش تکمیل سازد.

 

10_ ادکلن عود تام فورد

ادکلن عود تام فود، ادکلنی با رایحه گرم و تند است که در دسته ادکلن های یونیسکس یا بدون جنسیت قرار می گیرد. از روایح اغازین این ادکلن می توان به رایحه های چوبی، دامه تونکا و دارچین اشاره کرد. نت های اولیه را می توان در دسته شیرین قرار داد اما در ادامه با نت های صندل سفید، کهربا و عود و فلفل به سمتی تلخی متعادلی حرکت می کند. با گذشت زمان شیرینی و تلخی به تعادل خاصی رسیده و عطر عود چوب تام فورد را تشکیل می دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *